ul. Warszawska 24
26-200 Końskie

tel./fax. (041) 372 29 68
tel./fax. (041) 375 37 50

mail: hotel@luczynski.plCentrum konferencyjne

W Centrum Konferencyjnym Łuczyński do dyspozycji naszych klientów oferujemy dwie sale konferencyjne, znajdujące się na najwyższym piętrze Hotelu z okazałym widokiem panoramy Końskich.

Drogę do centrum konferencyjnego można pokonać windą lub klatką schodową. Każda z sal konferencyjnych posiada osobne wejście. Do dyspozycji są dwa pomieszczenia na przerwę, toaleta i zaplecze kuchenne. Na terenie centrum konferencyjnego zapewniamy dostęp do sieci Internet poprzez Wi-Fi.

Pierwsza klimatyzowana sala o powierzchni 42 m2 zapewni komfort dla 45 uczestników organizowanego wydarzenia/konferencji.

Druga sala o powierzchni 30 m2 zapewni komfortowe warunki 35 uczestnikom organizowanego wydarzenia/konferencji.

Dla każdej sali zapewniamy zaplecze multimedialne, w postaci:

- sprzetu nagłaśniającego (kolumny i system bezprzewodowych mikrofonów),

- urządzeń wyświetlających (projektory i ekrany projekcyjne),

- sprzetu komputerowego dla prowadzącego,

- urządzeń na potrzeby telekonferencji (kamera i zestaw VOiP).

W przypadku organizacji szkoleń nietypowych  jesteśmy w stanie zorganizować wsparcie zarówno w zakresie dostarczenia niezbędnego sprzętu i zaplecza technicznego.

Dla szkoleń z zakresu "IT" na indywidualne zamówienie, zorganizujemy komputery dla uczestników, a także dokonamy ich konfiguracji i rozruchu.

Dla szkoleń z zakresu gastronomii na indywidualne zamówienie, oferujemy pomieszczenia i zaplecze techniczne resteuracji hotelowej.

Created: Internet Assets - websolutni.pl